Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için her zaman önemlidir. Web sitemizden, www.renaultum.com adresinizde ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerde sizden toplayabileceğimiz her türlü bilgi ile ilgili gizliliğinize saygı göstermek politikamızdır.

Kişisel bilgilerinizi yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyacımız olduğunda isteriz. Bilginiz ve izninizle, adil ve yasal yollarla topluyoruz. Ayrıca neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını size bildireceğiz.

Topladığımız bilgileri yalnızca size istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Depoladığımız veriler, yetkisiz erişimi, ifşa edilmesini, kopyalanmasını, kullanılmasını veya değiştirilmesini, kaybolmasını ve çalınmasını önleyerek ticari olarak kabul edilebilir bir şekilde koruyacağımız anlamına gelir.

Yasaların gerektirmediği sürece kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri kamuoyu veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Web sitemiz bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere bağlantı verebilir. Bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz olmadığını ve gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük üstlenemeyeceğimizi lütfen unutmayın.

Talep ettiğiniz bazı hizmetleri size sağlayamayacağımızı bilerek, kişisel bilgileriniz için talebimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer kullanıcı verileri ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

İç
Başa dön tuşu
Oyak Araç Kampanyası 2022