Yeni Renault KOLEOS Karşımıza Benzersiz Çıktı

Ana Sayfa » Renault Araçlar » Yeni Renault KOLEOS Karşımıza Benzersiz Çıktı

Yeni Renault KOLEOS SUV satışlarının ülkemizde oldukça artmasının etkisiyle köklü markası Koleos’u yenileyerek otomobil sevenlerin karşısına çıkarma hazırlığında. Yeni KOLEOS D-segmenti bir SUV’dan beklenen her şeyi sunuyor. Güçlü, kaslı dış hatlar, Eşsiz, dört tekerlekten çekiş teknolojisi, 210mm’li zemin yüksekliği sayesinde her türlü arazide sürüş kabiliyeti ile karşımıza çıktı.

 

Yeni Renault KOLEOS Know-How’ı karşımıza çıkıyor.

Özellikle her tür arazide kullanıma sunulan araçların aksine, Renault Koleos’ta eller serbest kart sistemi  var. Ön ve arka park sensorü, çift bölgeli otomatik klima gibi çok sayıda konfor donanımı bulunuyor. Yeni Renault Koleos, şehir içinde, otoyolda ve off-road kullanımda sürücüye konfor sunan tamamen otomatik 4×4 aktarma sistemine sahip. Koleos’un ön kısmında iki hava girişiyle çevrelenen logo ve özellikle eliptik xenon ampuller ve ilave viraj modülleri ile modern çizimli farlar yer alıyor. Renault Koleos’un görüntüsü, yerden yüksekliği ve otomobilin verdiği sağlamlık izlenimini güçlendiren geniş çamurluklarıyla, 4×4 dünyasına ait olduğunu gösteriyor.

Ergonomik torpido paneli ve kumandaları ile sürücünün araçtaki çeşitli donanımlara süratle alışmasını ve etkin şekilde kullanılabilmesini sağlıyor. Koleos, sessizlik, geniş oturma alanı, çift bölümlü otomatik klima sistemi, yol şartları ne olursa olsun yüksek konfor düzeyi başta olmak üzere sayısız standart özellikleriyle dikkat çekiyor. Renault uzun zamandan beri ürün gamında pazarın en büyük panoramik açılır tavanlarını sunuyor.

Müzik eşliğinde yolculuklar için, Renault Koleos’un üst gam sürümlerinde Bose tarafından geliştirilen bir ses sistem yer alıyor. İç mekânda sağlanan hi-fi ses kalitesi var. Radyo, MP3 uyumlu 6’lı CD charger veya ön konsoldan jack priz bağlantılı iPod türünde bir harici kaynaktan seçilen müziğin en iyi şekilde dinlenmesine olanak veriyor.

Türkiye’de Yeni Koleos Touch ve Icon olmak üzere 2 ekipman seviyesi ve 2 dizel motor seçeneği (1.6dCi 130bg-manuel & X-tronic otomatik / 2.0dCi 175bg X-tronic otomatik) ile pazara sunuluyor.

Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar: “Koleos’un dahil olduğu D SUV segmenti Türkiye pazarında en dinamik segmentlerden biri. 2016 Haziran rakamları itibariyle D SUV segmenti toplam binek pazarının yüzde 3,5’unu, D segmentinin ise yüzde 24’ünü temsil ediyor. Bu rakamların geçtiğimiz yıl yüzde 2 (toplam binek içinde) ve yüzde 18 (D segmenti içinde) olduğunu hatırladığımızda segmentin gelişim ve dinamizm trendi de açıkça ortaya çıkıyor. Son 3 yılda 3 katı büyüme gerçekleştirmiş D SUV segmentinde markalar, amiral gemisi prestijli modelleri ile rekabet ediyorlar. Yeni Koleos ile D SUV segmentine iddialı bir geri dönüş gerçekleştiriyoruz. İmaj olarak markamıza önemli katkı sağlayacak ayrıca premium segment gamını tamamlıyor. Yeni Koleos’un fiyatını ise satışa sunacağımız 2016 son çeyrekte açıklayacağız.” dedi.

 

İlginizi Çekebilir; Kadjar mı Qasqai ‘mi

Yeni Renault KOLEOS Karşımıza Benzersiz Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Son Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Renault tarihi nasıl, hiç merak ettiniz mi? Yakıt Tasarrufu Nasıl Yapılır, Nasıl düşer? Dizel mi benzinli mi Arabanın Kaloriferi Isıtmıyor, Soğuk Hava Geliyor Sente Nedir, Sente ayarı nasıl yapılır? Renault Servis Kampanya 2019

  FACEBOOK'TA BİZ

  Tüm hakları saklıdır.

  Renault Fun Clup - Tüm Hakları Saklıdır