Taşıt Kredisi kampanyası resmen başladı!

Ana Sayfa » Kampanyalar » Taşıt Kredisi kampanyası resmen başladı!

Taşıt Kredisi kampanyası resmen başladı. Artan vergi oranları, otomotiv fiyatları, zorlaşan hayat şartları derken otomotiv sektörüne yönelik eğilim oldukça azalmıştı. İnsanlar mevcut otomobillerini yenilemek yerine mümkün olduğunca “Gittiği kadar gitsin” mantığına bürünmeye başlamak zorunda kaldılar. Eğer sizde bu çoğunluğun içinde yer alıyor ve eskiyen otomobilinizi yep yeni sıfır bir araçla değiştirmek istiyorsanız tam zamanı!

Devlet teşvikiyle artan faiz oranları için çok cazip bir kampanya başladı. Peki oranlar neler? Hangi otomobil markalarında bu kampanyadan faydalanabiliyoruz, neler gerekli gelin bunların detaylarına girelim.

 

Taşıt Kredisi kampanyası içeriği ne? Hangi bankalar Avantajlı

 • Hazırlanan teşvik doğrultusunda, fiyatı 50 bin ila 120 bin arasında bulunan sıfır kilometre binek araçlarda 18-36 ay vade için aylık faiz oranı yüzde 0,49-0,69 bandında uygulanacak.

 

 • Fiyatı 72 bin – 120 bin arasında değişen sıfır kilometre ticari araçlarda ise 30-60 ay vadeli kredi; aylık yüzde 0,49-0,69 faiz oranı ile kullanılabilecek.

 

Devlet teşvikiyle krediyi düşüren 3 banka bulunmakta. Bunlar da Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıf Bankası. Bu üç kamu bankası faiz oranlarını 1,30’lardan 0,49’a kadar düşürdü. Peki “bu üçü arasında hangisini tercih edeceğiz, hangisinin oranları daha düşük sorularını” duyar gibiyiz.  Değişen kur ve faiz oranlarını da hesap edersek en güncel bilgiye bankaların online sorgulama sistemleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizler için araştırıp linklerini paylaşıyoruz.

Ziraat Bankası TAŞIT KREDİSİ Hesapla

Halk Bankası TAŞIT KREDİSİ Hesapla

Vakıf Bankası TAŞIT KREDİSİ Hesapla

Tavsiyemiz 3 bankayı da detaylıca incelemeniz. Rakamların yükseleceğini düşünürsek karşımıza çıkacak 0,1 oranındaki bir fark bile bizlere aylık ödemelerde ciddi geri dönüşler olarak yansıyabilir. En azından aracımızın yakıt masrafını çıkarırız.

Parayı ayarladık, hangi araçları alabiliyoruz.

Araç sahibi olmak isteyen müşterilere uygun koşullarla finansman sağlanması hedeflenen kampanyaya son olarak Otokar ve BMC katıldı. Böylece anlaşmalı otomotiv firmaları binek araçlarda Fiat, Honda, Hyundai, Renault Mais; ticari araçlarda Fiat, Ford, Isuzu, Karsan, Temsa, Otokar ve BMC oldu. Kampanyanın ana düşüncesi Yerli Üretimli araçların satışını arttırmak, bu nedenle de mevcut kampanya koşullarından yalnızca yerli üretimli araçlar faydalanabiliyor. Bizi ilgilendiren marka Renault olduğuna göre.. Yerli üretimli 3 model bulunmakta, bunlar; Megane SedanClio ve Clio Sport Tourer. Haydi, yeni araçlarımızı almaya son katılım 31 Aralık!

Taşıt Kredisi kampanyası resmen başladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Son Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  LPG Montajı Sonrası Yapılacaklar Oyak Kampanyası 2020 Ne Zaman Başlayacak? Sente Nedir, Sente ayarı nasıl yapılır? Yakıt Tasarrufu Nasıl Yapılır, Nasıl düşer? Plakam düştü ne yapmalıyım, nasıl yenileyebilirim? Arabanın Kaloriferi Isıtmıyor, Soğuk Hava Geliyor

  FACEBOOK'TA BİZ

  Tüm hakları saklıdır.

  Renault Fun Clup - Tüm Hakları Saklıdır