KampanyalarRenault Arabalar

Oyak kampanyası 2021 başlangıç tarihi

Oyak kampanyası 2021 için heyecanın zirvesindeyiz. Artan otomobil fiyatları, geçim sorunları söz konusu olduğunda tüm gözler OYAK otomobil kampanyası 2021’e çevrildi. Tamamen oyak üyelerine yönelik tasarlanan Renault OYAK kampanyası için heyecanlı bekleyiş başladı bile. Ayrıca konuyu derinlemesine analiz ederek sizi bilgilendirmek istedik.

OYAK nedir?

27 Mart darbesinden sonra milli birlik Komitesi tarafından 1 Mart 1961 tarihinde 205 sayılı Kanuna göre bir yardım ve emekli sandığıdır. Ordu hâkim olmasına rağmen siviller de var. 40 temsilci kurumdan 9’u sivil. Siviller isteğe bağlı olarak Oyak’a üye olabilirler. OYAK hem bir sosyal güvenlik kuruluşu hem de bir holding şirketidir. Gelirin belirli bir kısmı Sosyal Yardım ve hizmetlere tahsis edilirken, büyük çoğunluğu yatırımda kullanılmaktadır.

Oyak’a Nasıl Üye Olunur?

Ordu Yardımları Kanunu’na göre Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görevli ve sözleşmeli astsubay, subay ve subaylar, uzman jandarmalar oyak’ın zorunlu daimi üyeleridir. Uzman erbaş Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma Sahil Güvenlik Genel Komutanlığı ve oyak’ın sermayesinin %50’nin üzerinde olduğu şirketlerdeki çalışanlar isteğe bağlı Oyak daimi üyesi olabilir. Zorunlu Oyak üyesi olan askeri üyelerin üyeliği, oyak’ın yetkili kuruluş tarafından gönderdiği bilgilere göre yapılır. Diğer isteğe bağlı üyelikler, başvuru formlarından OYAK üyelik başvuru formunu doldurarak üyelik haklarından yararlanabilirler.

Oyak kampanyası 2021 için tüm gelişmeler.

 

OYAK üyeliği ssk’dan farklı ayrıcalıklar veriyor. Oyak’ın sağladığı ayrıcalıkların aksine, oyak’a sahip olanlar vergi muafiyeti alırlar. Oyak’a üye olanların sistemi tıpkı Bireysel Emeklilik Sistemi gibidir, kişi her ay belli bir miktar para yatırır, yatırımlarını emeklilikte rahatlık ve daha iyi bir yaşam için biriktirir. Oyak’ta bu sistem gibidir. Maaşlarından yatırdıkları aidatlar biriktirilerek emeklilikte üyeye veriliyor ancak OYAK bu paraları yatırıyor ve daha fazla emeklilik Fonu getiriyor. Oyak’ın getirisi bireysel emeklilikten çok daha yüksek. OYAK Renault Fabrikası ve Dacia %51 ortaklığında üretilen araçlar da OYAK üyelerine indirim ve kredi avantajı sağlamakta ve kredi şirketlerinin kredi masraflarını ödememektedir.

 

Oyak otomobil kampanyası 2021

Oyak araç kampanyasının bu yıl Aralık 2021’nin sonlarında yapılacağına dair çok ciddi söylentiler aldık. Tabii ki, bu Bilgi kesin değildir. Ancak gelişmeleri sizinle hemen paylaşacağımızı bilmenizi isteriz. Dilerseniz Oyak otomobil kampanyasının son yıllarda hangi tarihlerde yapıldığını analiz edelim.

  • Şubat 25 Ocak-26 Şubat: Aralık 2013
  • Kasım Aralık 4-Aralık 6: Aralık 2014
  • 4 Kasım-5 Aralık; 2015 yılında
  • Şubat Mart 2016: Şubat 2016-Mart 2016 Aralık.
  • 2017 Yılında: 15.03.2017-16.04.2017 Aralık.
  • Şubat 2018’de:

12 Aralık 2018’den 12 Şubat’a kadar yapıldı. Oyak kampanyası 2022 içiçn şimdiden heyecan başladı

Kampanya genellikle 1 ay sürdü. OYAK üyelerinin farkında olmayan kaçıranlar, faydaları gördüklerine pişman oldular. Bu nedenle kampanyayı bir daha kaçırmamak için katılımcılar tarafından bu yıl heyecanla bekleniyor. Mart 2021’de yeni bir kampanya yapılması bekleniyor. Renault’nun OYAK üyelerine sunduğu ayrıcalıklar, otomobil sahibi olmak isteyen OYAK üyeleri tarafından merakla bekleniyor. Oyak’ın bu yıl sunduğu ayrıcalıklarla birçok OYAK, üyelerini araç sahibi yapacak. Oyak, üyelerine ciddi sayıda indirim ve kredi seçeneği sunuyor. Oyak’ın üyelerine sunduğu ayrıcalıklar cazip olduğu için kampanyayı bekleyen çok sayıda üye var. Bu kampanyayı önceki yıllarda kullanan ortaklar araçlarını aldılar ve kaçıranlar pişman oldular. Kampanyanın avantajlarını fark eden iş dünyası liderleri bu yıl bir kampanya tarihi bekliyor. Kampanyada üyeler kredilerini hiçbir ücret ödemeden ve komisyon almadan kullanıyorlar. Buda artı bir avantaj sağlar.

2020 yılında OYAK kampanyasında verilen ayrıcalıklar nelerdi?

2020 25 Ocak’ta gerçekleştirilen kampanyada 36 aya kadar 10000’e varan kredilere %0,00 faiz uygulandı. 40000’e varan 6 aylık vadelerde yine %0,00 faiz, 6 ayda 40000 lira, yine 40000 lira faiz ödüyorlar. Bu tutar sizin için gereken tutara ve uygulanan vadeye bağlıdır. Ancak her türlü avantajı sağlar. Kredinin bedelinin de ödenmediği düşünülürse çok karlı avantajlı bir kampanyadır. Vade arttıkça, bazı faiz oranları artar, ancak oda normal kredi oranlarından çok daha uygundur. OYAK kampanyası kapsamında 48 aya kadar vade uygulanmaktadır. 48 ay boyunca bile 0,40 ile 2,30 arasında faiz oranları uygulanmaktadır.Aralık. Buda uzun vadede araba sahibi olmak isteyen OYAK üyeleri için çok avantajlı bir durum. İthal araçlarda peşin alımlarda da indirim uygulanmaktadır.

Oyak kampanyası kapsamındaki araçlar 2021

Yerli araçlar Clio HB, Clio sport, Tourer, Megan sedan modelleri,

İthal araçlar Captur, Megane HB, Kadjar, Talisman, Koleos, Sandero, Lodgy, Duster araçlarındadır. İthal araçlarda kampanya stoklarla sınırlıdır ve peşin alımlarda indirim uygulanır. Oyak kampanyası kapsamında bu araçları satın almak isteyen OYAK üyeleri Mart 2020’deki kampanyayı kaçırmamalıdır. Oyak kampanyası Türkiye’deki popüler araçlardan oluşuyor. Renault zaten tartışılmaz bir marka. OYAK kampanyasından faydalanmak isteyen iştirakçiler, ödeme koşullarına uygun olarak verilen kampanyalardan faydalanmak için bayilerinden bilgi alabilirler.

 

Yeni Captur ve Clio merakla bekleniyor.

Bu yıl özellikle yüksek performans ve güvenlikle donatılmış üstün teknolojik araçlar olan yenilenmiş Captur ve Kadjar merakla bekleniyor. Özellikle bu araçların kontenjanları kısa sürede tükeneceği için meraklılarına kampanyayı dikkatli takip etmelerini öneririm. Bu özellikleri taşıyan araçlar için iyi bir kampanya…

OYAK üyelerine uygulanan hem fiyat indirimi hem de kredi avantajları oldukça cazip olduğu için bu yıl kampanyayı sabırsızlıkla bekleyen üyelerin sınırlı kontenjan engeline takılmamak için kampanya süresini dikkatle takip etmeleri gerekiyor.

Bu araçlar neden Oyak sahiplerine avantajlı olarak veriliyor?

Renault otomobil Fabrikası, yılda 360 bin otomobil ve 750 bin motor üreten Avrupa dışındaki en büyük üretim tesisidir. Clio HB. Sport, Tourer, Megan sedan modellerinde kullanılan motor ve mekanik aksamları üretmektedir. Renault ve Dacia Otomotiv markalarının %51’ine sahip olan Mais, iştiraklerinin ve yatırımcılarının bu araçlara sahip olmalarına kolaylık sağlıyor. İndirim yaparak ve vade uygulayarak işletme sahiplerini memnun ederek araç sahibini ekonomik ve uzun vadede mutlu eder. Renault’nun yeni araçları Oyak kampanyasında cazip indirimler ve kredi fırsatlarıyla sunuluyor.

Oyak’ın sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen Oyak iştikakları, bu yıl Mart ayında yapılacak kampanyayı heyecanla bekliyor. Mart ayında yapılacak olan kampanyanın şu anda faiz oranlarını ve araçların sarışınlarını öngörmesi maalesef pek mümkün değil. Daha fazla gelişme için bizi takip edin.

Oyak’ın gelir kaynakları nelerdir?

Astsubay Jandarma subayları, isteğe bağlı kesintilerden zorunlu kesinti olan subay, uzman erbaş, Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma ve Sahil Güvenlik çalışanlarının maaşlarından zorunlu üyelik kesintisine tabidir. Ayrıca Oyak sermayesinin %50’sinden fazlasına sahip şirketlerde Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı konusuna göre Oyak a üyesi sivil çalışanların maaşlarından kesilen maaş ve ücret miktarı %10’dur. OYAK zorunlu veya isteğe bağlı üyelerin maaşlarından %10 kesinti uygulanır. % 5 indirimi operasyonda kullanılan memur ve bağışlar ve gelir ayırtmak için uygulanır. Renault Oyak fabrikasında Renault, araç ve motor ve mekanik aksamların üretiminde Avrupa’dan sonra en çok üretilen tesistir. Bu tesislerden elde edilen gelirlerde Oyak’ın gelirleri arasında yüksek bir edep vardır.

İç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyak Araç Kampanyası 2022